Narty Fischer Ultralite Crown EF + Wiązania Control Step IN IFP 2024
Opis produktu
Narty Fischer Ultralite Crown EF + Wiązania Control Step IN IFP 2024
Lekke narty biegowe Fischer Ultralite Crown EF z łuską Vario Crown, gwarantują przyczepność w każdych warunkach zarówno nowym, jak
i bardziej zaawansowanym narciarzom. Technologia Efficient Forward pozwala na gładkie, mocne i wybaczające błędy odbicie a ślizg Speed
Grinding 2.0 ma doskonałe właściwości poślizgowe.
Radość z ruchu
Narty z grupy fitness Sport firmy Fischer łączą w sobie nowy rdzeń i camber, aby zapewnić lepsze wrażenia z jazdy na nartach. Konstrukcji
nart z technologią Efficient Forward zapewnia łatwiejsze dociśnięcie narty co pomaga w lepszym trzymaniu pod górę i lepsze odbicie na
prostych, podczas gdy tradycyjny rozmiar długości nart zapewnia optymalny poślizg.
Poszukujący radości i przyjemności w allroundowym narciarstwie z pewnością docenią korzyści płynące z zastosowania łuski vario Crown i technologii Efficient Forward.
Radość ruchu
Technologia Efficient Forward pozwala zarówno początkującym, ale również nieco bardziej zaawansowanym narciarzom skutecznie wykonać odbicie i przejść do płynnego poślizgu. Narty z tej grupy są w tradycyjnych długościach, dzięki czemu prowadzą się płynnie w torach.
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:
- Kod Produktu - N42520
- Ślizg / Climbing zone - Protec / Vario Crown
- Waga/Dla długości 1.320 gram / 194cm
- Płyta IFP
- Taliowanie mm. - 49-45-47
- Wiązania w zestawie - Fischer Control Step In IFP
- Produkowane długości: 179, 184, 189, 194, 199, 204
TECHNOLOGIE:
Narty Fischer Ultralite Crown EF wykorzystują następujące technologie:
Specjalne kanały powietrza wydrążone w lekkim gatunku drewna umożliwiają zmniejszenie wagi w porównaniu do konstrukcji Air Channel. Włókna bazaltowe gwarantują elastyczność niezależnie od temperatury.
Zastosowanie rewolucyjnej kompozycji sprawdzonych materiałów doprowadziło do maksymalnego zwiększenia elastyczności narty. W rezultacie narta nie wymaga już tak dużych umiejętności technicznych przy odbicu.
Laminat na całej długości narty, o 0.2 mm grubości i ekstremalnie niskiej wadze.
Nowa generacja łuski: połączenie jej trzech rodzajów - Single, Double i Gliding przekłada się na skuteczne przenoszenie sił przy odbiciu i optymalne właściwości poślizgu.





Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.