• SZYBKA WYSYŁKA
  • SZEROKA OFERTA PRODUKTÓW
  • GWARANCJA ZADOWOLENIA
do kasy suma: 0,00 zł
Serwis

PROWADZIMY SERWIS SPRZĘTU NARCIARSKIEGO:

 

Najwyższą jakość wykonania regeneracji nart gwarantuje najnowsza maszyna Wintersteiger Sigma SBI i najlepsze technologie używane przez producentów nart.

Proces regeneracji nart rozpoczynamy od uzupełnienia ubytków w narcie. Operacja ta jest wykonywana za pomocą pistoletu Polyman, który zapewnia równomierne pokrycie powierzchni ślizgu przy odpowiedniej temperaturze materiału uzupełniającego i szybkości zalewania. W konsekwencji materiał uzupełniający jest trwale i jednorodnie zespolony z oryginalnym ślizgiem, co chroni nartę przed odklejaniem się uzupełnionych ubytków.

 

Nowoczesny serwis narciarski wymaga dzisiaj ze względu na zaawansowane konstrukcje, technologie nart i snowboardów użycia specjalistycznych maszyn serwisowych.

W naszych serwisach używamy maszyn austriackiej firmy Wintersteiger, która jest liderem w dziedzinie serwisowania nart. Połączenie doświadczenia firmy Wintersteiger i naszych pracowników daje gwarancje wykonania usługi na najwyższym poziomie, jednocześnie zapewniając satysfakcje naszym klientom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną gamą usług serwisowych

maszyna do zalewania ubytków

Regeneracja ślizgów – Kompleksowa naprawa nart i snowboardów. Podczas tego procesu technologicznego uzupełniane są wszelkie ubytki ślizgu poprzez wypełnienie Polyethylen przy użyciu urządzenia Wintersteiger Polyman. Następnie narty lub snowboard poddawane są procesowi ostrzenia krawędzi bocznych pod kątem od 86 do 90 stopni w zależności od rodzaju nart i zaleceń producenta lub preferencji klienta oraz wyrównaniu ślizgu i założeniu struktury na ślizgu maszyną firmy Wintersteiger.

Narta lub snowboard na końcu jest smarowana i polerowana przy użyciu smarownicy waxjet 92. Do smarowania używamy smarów firmy Toko.

Zakładanie struktury na ślizgu – Posiadamy jedną z najlepszych maszyn do nadawania struktury na ślizgu nart Sigma SBI firmy Wintersteiger, która posiada 32 programy zakładania struktury.
Ostrzenie krawędzi bocznych i wyrównanie ślizgów – Narty lub snowboard poddawane są procesowi ostrzenia krawędzi bocznych pod kątem od 86 do 90 stopni w zależności od rodzaju nart, zaleceń producenta lub preferencji klienta. Po obróbce krawędzi bocznych maszyna wyrównuje ślizg.

maszyna do smarowania i polerowania slizgów

Smarowanie i polerowanie – Podczas tego procesu ślizg jest smarowany na gorąco przy pomocy maszyny waxjet 92 lub przy pomocy specjalnego żelazka firmy Wintersteiger.

Warstwa specjalnego wosku wnika w strukturę ślizgu, konserwując ją i jednocześnie podnosząc warunki jezdne. Następnie każda narta lub snowboard jest polerowany mechanicznie przy pomocy polerki szybkoobrotowej.

 

Cały proces trwa około 30 minut, (termin wykonania usługi uzależniony jest od ilości zleceń) jednocześnie udzielamy pełnej gwarancji na tak wykonaną usługę. W przypadku jakiejkolwiek reklamacji bezpłatnie powtarzamy cały proces od nowa.

Cennik:

Pełny serwis nart                                   90zł

(zalewanie ubytków, wyrównanie na taśmie, narysowanie struktury, ostrzenie krawędzi, smarowanie i polerowanie)

Mały serwis nart                                     70zł

(wyrównanie na taśmie, narysowanie struktury, ostrzenie krawędzi, smarowanie i polerowanie)

Pełny serwis deski snowboardowej:      110z

(zalewanie ubytków, wyrównanie na taśmie, narysowanie struktury, ostrzenie krawędzi, smarowanie i polerowanie)

Mały serwis deski snowboardowej        80zł

(wyrównanie na taśmie, narysowanie struktury, ostrzenie krawędzi, smarowanie i polerowanie)

Smarowanie i polerowanie                   20zł

(smarowanie smarem na gorąco, polerowanie)

Montaż wiązań standardowych             30zł

Montaż wiązań skitourowych                150zł

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium